Mineflo

Mineflo zemin kaplama hasar görmüş zemine estetik bir görünüm kazandırmak veya görüntüsünü değiştirmek için uygulanan bir yer döşeme çeşididir. Bina, ofis, işyeri ve evlerde rahatlıkla kullanılmaktadır. Kolayca temizlenmesi, ortama şık bir hava katması ve her bütçeye uygun olması nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Suya dayanıklı olması ise; özellikle nemli ve rutubet alan yerlerde kullanıldığında koku veya çürüme yapmaz. Bu sebeple hijyenik bir ortam sunar. Döşemesi de oldukça kolaydır.

Döşenecek düz zeminin ölçüsü alındıktan sonra, zemin döşemeye uygun yapıştırıcılar kullanılarak hazırlanır. Oldukça kısa süren çalışma sonrasında kullanıma hazır hale gelmektedir.

Genellikle ahşap görünümlü olmasının yanı sıra farklı renkleri ve desenleri mevcuttur

Niçin Mineflo Yer Döşemesi Tercih Edilmelidir?

Evlerin değişik bölümlerinde ya da çalışma alanlarında sürekli bir trafiğe maruz kalan zemin kaplamaları, estetik görünümlerinin yanı sıra dayanıklılık özelliğine de sahip olmalıdır. Mineflo yer döşemeleri; kaliteli malzemeleri ile iz bırakmadan, çizilmeden, yıpranmadan uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Temizliği kolaydır, anti bakteriyel özelliği ile sağlıklı bir kullanım sunar. Uzun süreli kullanımlarda bile doğala yakın, canlı renklerini kaybetmez; uygulandığı mekanlara estetik bir görünüm kazandırmaya devam eder. Hafiftir, zemine ağırlık bindirmez. Isı yalıtımı, ses izolasyonu sayesinde konforlu bir kullanım olanağı verir. Döşemesi kolaylıkla ve hızla yapılabilir. Doğa dostu Mineflo yer döşemesi fiyatları ile de kullanıcı dostu bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Her bütçeye uygun, ucuz fiyat avantajlarıyla yaşanılan her yerde temiz, sağlıklı ve şık bir görünüm yaratmak kolaylıkla mümkün olmaktadır.

Mineflo zemin kaplama çeşidi, konutlar dışında ofislerde de kullanılan ahşap görünümlü bir yer kaplama malzemesidir. Mineflo kullanılmasının en büyük sebebi, güzel gözüken ve ortama şıklık katan bir dekorasyon malzemesi olmasının yanı sıra izolasyon için de gözde bir ürün olmasıdır.

Yeni yapılan ya da renovasyon ihtiyacı duyulan yapılar için birçok farklı renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Orijinaline yakın meşe, kayın, ladin, maun, akçaağaç ahşap görünümlü Mineflo yer döşemesi modelleri, parke kullanımının uygun olmadığı ıslak zeminler için de taş, fayans görünümlü seçenekler sunmaktadır. Doğal görünümlü malzeme, suya dayanıklılığıyla mutfak, banyo gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Mineflo yer döşemeleri, farklı milimetrik yapıları ile de çeşitlilik göstermektedir. Döşenecek alanın özelliklerine göre tercih edilebilecek modeller; zemine sağlam tutunmaları, darbeleri emici yapıları ve şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.

Ürün grupları ile alalı merak ettiğiniz tüm konulara ulaşabilirsiniz.

Merak Edilen Sorular?

Mineflo Zemin Kaplaması Nasıl Uygulanır?

Mineflo zemin kaplama basit bir uygulamaya sahip olmasına rağmen, ömrünün uzunluğu tamamen bu uygulamanın...

Mineflo Zemin Kaplaması Nasıl Uygulanır?

Mineflo (Serfloor) Zemin Kaplama Nedir?

Mineflo zemin kaplama çeşidi, konutlar dışında ofislerde de kullanılan ahşap görünümlü bir yer kaplama ma...

Mineflo (Serfloor) Zemin Kaplama Nedir?

Pvc Zemin Kaplamanın Avantajları Nelerdir?

PVC zemin kaplama, pek çok farklı müşteri profillerimiz için önerdiğimiz en iyi zemin kaplama seçenekleri...

Pvc Zemin Kaplamanın Avantajları Nelerdir?

Bülten

Öz Sami Parke hakkındaki yeni duyuruları alabilmek için
mail adresinizle bu alana kayıt olabilirsiniz.

Please place your phone in an upright position.

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Anladım