Mineflo (Serfloor) Zemin Kaplama Nedir?

Mineflo zemin kaplama çeşidi, konutlar dışında ofislerde de kullanılan ahşap görünümlü bir yer kaplama malzemesidir.  Mineflo kullanılmasının en büyük sebebi, güzel gözüken ve ortama şıklık katan bir dekorasyon malzemesi olmasının yanı sıra izolasyon için de gözde bir ürün olmasıdır. 

Parlak yüzeyi ve desenlerinin canlı duruşu ile uygulandıkları mekenlara estetik bir görünüm katmaktadır. Uygulanması oldukça basit şekilde gerçekleştiğinden işçilik maliyeti düşüktur. Düz ve geniş alanlarda rahatlıkla tek parça halinde serilebilir.

Mineflo döşeme diğer gruplara göre çok fazla renk seçeneğine sahip olması, özellikle rutubetli evlerde suya dayanıklılığı sebebiyle ve uygun işçiliği ile her kesimden bütçeye hitap etmektedir. Bu nedenle en çok kullanılan ve tercih edilen zemin kaplama modellerindendir.

Son dönemlerde en çok tercih edilen mineflo modelleri arasında; şık ve modern görünümüyle mermer ve granit görünümlü modeller ile taş desenli mineflo modelleri yer almaktadır. Mineflo canlı ve estetik duruşunun yanı sıra ladin, kayın, akçaağaç, meşe ve maun ağacı görünümünde harika ve doğal ve modern bir görünüm sergilemektedir. Aynı zamanda ıslak zeminlerde de taş ve fayans görünümünde doğal bir şıklık sunan mineflo çeşitleri mevcuttur.

Bülten

Öz Sami Parke hakkındaki yeni duyuruları alabilmek için
mail adresinizle bu alana kayıt olabilirsiniz.

Please place your phone in an upright position.

Kişisel verilerin korunma ve işlenme politikası web sitemizde yer almaktadır. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Anladım